facebook

Części do opryskiwaczy? Tylko w Agroplast!

21/02/2020
0 komentarzy

Agroplast – poznaj firmę!

Agroplast to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem. Nieustanny rozwój biznesowy pozwolił jej wypracować najlepsze rozwiązania dla branży rolniczej. Za sprawą swojego silnego zaplecza technologicznego, szybko osiągnęła pozycję lidera wśród producentów części do opryskiwaczy w Polsce, a nawet w Europie Wschodniej. Oferta firmy dostępna jest w 20 krajach, a dzięki podjętym inwestycjom oraz wdrożonym badaniom, Agroplast stale poszerza ofertę swoich produktów. 

Wysoka jakość i szeroka oferta

Każdy z oferowanych przez producenta wyrobów, przechodzi procedurę kontroli jakości, gwarantując powtarzalność najwyższych standardów. Linia opryskiwaczy ceramicznych markowana znakiem Agroplast jest także poddawana certyfikacji ENTAM.

W asortymencie firmy, oprócz opryskiwaczy, znajdziemy wytrzymałe dysze, rozpylacze, głowice, korpusy, części RSM, filtry, pompy i szeroką gamę innych akcesoriów, niezbędnych rolnikom i producentom maszyn rolniczych.

Materiały używane do produkcji firmowych urządzeń i komponentów pochodzą od najlepszych, sprawdzonych dostawców. Spółka od lat współpracuje m.in z Grupą Azoty, natomiast wykorzystywany przez nią cyrkon, sprowadzany jest wyłącznie z Japonii, ze względu na swoją czystość i właściwości fizyczne.

Oferta Agroplastu jest bardzo konkurencyjna cenowo, w porównaniu do światowych liderów branży i gwarantuje najlepszą jakość, w cenach przystosowanych do potrzeb polskiego rynku.

Elastyczność i zaplecze badawczo-rozwojowe

Od początku funkcjonowania firmy jej siłą napędową była umiejętność szybkiego opracowywania nowych technologii i wdrażania nowych produktów, cechujących się wysokim poziomem innowacyjności. 

Agroplast jako pierwszy w Polsce wdrożył do masowej produkcji głowice wahadłowe, rozpylacze ceramiczne, usztywniane węże rozlewowe RSM z belką rozpierającą oraz wiele innych komponentów, stosowanych dziś powszechnie w polskim rolnictwie. 

Obecnie spółka rozszerza swoje zaplecze badawczo-rozwojowe, inwestując w stacje diagnostyczne, a także najnowocześniejsze maszyny i urządzenia do badań i produkcji wyrobów polimerowych oraz ceramicznych, zachowując swój potencjał adaptacyjny do zmieniających się warunków w branży rolniczej. Jako lider na polskim rynku, firma stale zapewnia klientom światowej klasy rozwiązania w zabiegach ochrony roślin.

zgłoś naruszenie

Komentarze (0)

Dodaj komentarz