facebook

Gamatechnik wchodzi na rynek! Nowy producent maszyn uprawowych.

19/01/2016
0 komentarzy

Debiut na rynku - nowy producent maszyn do uprawy chce zdobyć rynek dobrą jakością w przystępnej cenie. 

Hasło reklamowe marki Gamatechnik to „jakość na każdym polu - solidne maszyny do wydajnej uprawy”. Wystarczy spojrzeć na ofertę producenta i już na pierwszy rzut oka widać, że są to maszyny, które poza ich oczywistym charakterem użytkowym, śmiało mogłyby wziąć udział w konkursie na najładniejszą maszynę rolniczą. Świetny design, ładnie poprowadzona linia ramy, dobrze polakierowane (proszkowo) elementy. To nie jest opis - jak może się wydawać - ładnego auta. To są fakty o wyglądzie maszyn Gamatechnik.

Jeśli do tych wszystkich pięknych detali dodamy, że producent nie szczędzi na jakości oraz grubości profili i blach użytych do produkcji, to możemy mówić o naprawdę dobrej ofercie.

A ta jest szeroka, od wałów uprawowych pojedyńczych, podwójnych, przez kilka modeli agregatów i głęboszy po różne modele bron.

Jak zapewnia producent spod Wrześni, projektowanie i produkcja maszyn rolniczych to pasja, która zaowocowała stworzeniem firmy GAMA S.C. producenta maszyn Gamatechnik.

Zamiłowanie właścicieli GAMA S.C. do rolnictwa oraz doświadczenie zdobyte w trakcie wieloletniej pracy w dystrybucji oraz produkcji maszyn rolniczych, spowodowały chęć produkowania sprzętu do uprawy gleby we własnym przedsiębiorstwie, które ma możliwość samodzielnego zaprojektowania i wykonania niemal każdej, nawet bardzo specjalistycznej maszyny - zgodnie z potrzebami klienta - mówi Grzegorz Gruszczyński - jeden z założycieli firmy.

Każdy kto do nas trafi może liczyć na fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny. Takie działania jak szybki serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz sprzedaż materiałów eksploatacyjnych są u nas standardem a każdy klient może liczyć na dostawę zakupionej maszyny - dodaje drugi z właścicieli Maciej Szczygieł.

Motto firmy to również to, że praca na roli wymaga odpowiedniej wiedzy, sprzętu, a także umiejętności podejmowania właściwych decyzji w momentach kluczowych  dla rozwoju każdego gospodarstwa. Często jest to właśnie potrzeba rozbudowy zaplecza maszynowego. Nasza oferta to maszyny niezbędne do uprawy gleby oraz siewu, takie jak: agregaty uprawowe, brony talerzowe, maszyny do uprawy pożniwnej, wały doprawiające i inne. 

Producent zapewnia również, że produkując maszyny rolnicze, codziennie starają się udowodnić, że hasło „Jakość na każdym polu”, to nie tylko słowa ale konkretna wartość, którą chcą zdobyć zaufanie naszych obecnych i przyszłych klientów. Sprawdźcie pełną ofertę gamatechnik na www.gamatechnik.pl

Wszystko to co deklaruje producent brzmi bardzo dobrze, miejmy nadzieję, że klienci będa mogli to potwierdzić gdy maszyny wyjadą na pola.

(pp)

fot. Agrobrand (na zlecenie GAMATECHNIK)

Powiązane artykuły

zgłoś naruszenie

Komentarze (0)

Dodaj komentarz