facebook

Najnowsze rodzaje ciągników

13/07/2015
0 komentarzy

Najnowsze pojazdy rolnicze zoptymalizowane pod względem emisji dwutlenku węgla i niższego zużycia paliwa zostały zaprojektowane z myślą o rozmaitych zastosowaniach również w sadownictwie. Poprawiające nie tylko wydajność, ale i komfort jazdy są pionierami w segmencie maszyn specjalistycznych.

Innowacyjne kompaktowe ciągniki

Głównym zadaniem nowoczesnych, kompaktowych, wielozadaniowych ciągników jest zrewolucjonizowanie kalkulacji zysków i strat, a co za tym idzie gwarancję najwyższych korzyści przy najniższych kosztach operacyjnych i inwestycyjnych. Niezwykle zwrotne, elastyczne i lekkie ciągniki, wyposażone w sprawdzoną technologię, to doskonałe narzędzie, idealnie sprawdzające się podczas rozmaitych prac rolniczych, leśnych, komercyjnych oraz miejskich. Posiadany przez kompaktowe ciągniki bardzo dobry współczynnik mocy do wagi (75 do 114 KM) zapewnia optymalną efektywność również w terenach trawiastych.
Ciągniki zostały zaprojektowane również pod kątem potrzeb profesjonalnych plantatorów uprawiających owoce, a także właścicieli małych i średnich winnic oraz sadów. Wyposażone w duże, trzycylindrowe silniki z turbodoładowaniem i chłodnicą międzystopniową doskonale sprawdzają się na różnych terenach w szerokim zakresie specjalistycznych zadań. Doskonałe osiągi w polu zostały poprawione poprzez zwiększenie momentu obrotowego połączonego z równie wysoką, procentową rezerwą momentu obrotowego. Wszystkie efektowne ciągniki posiadają opatentowane i sprawdzone systemy sterownicze. Dzięki jednemu przyciskowi podnoszenie narzędzi montowanych z tyłu oraz przywracanie ich do wstępnej pozycji jest jeszcze prostsze, a także niezależne od ciężaru.

Komfort użytkowania

Smukłe, dynamiczne linie wraz z nowym pakietem ledowego oświetlenia to jedne z wielu unowocześnień mających zwiększyć jakość użytkowania pojazdów. Ultra-wąskie korpusy jeszcze lepiej pozwalają na prace pomiędzy rzędami. Krótki rozstaw osi zapewnia bezproblemowy zakręty, natomiast nowe osiągi układu hydraulicznego gwarantują jeszcze doskonalszą efektywność hamowania również podczas transportu całkowicie załadowanej przyczepy. Ponadto w samych kabinach najnowszych kompaktowych ciągników zawieszona platforma jeszcze lepiej izoluje hałas oraz drgania. Regulowany, obszerny fotel umożliwiający nieograniczoną we wszystkich kierunkach widoczność wraz z możliwie jak najprostszym rozmieszczeniem elementów sterowniczych zapewnia maksimum komfortu przez długie godziny pracy.

zgłoś naruszenie

Komentarze (0)

Dodaj komentarz