facebook

Ogłoszenia rolnicze w internecie - gdzie szukać, gdzie zamieszczać?

12/10/2017
0 komentarzy

Masz do sprzedania ciągnik lub kombajn? A może musisz zakupić trudno dostępną część do swojej maszyny rolniczej, sklepy stacjonarne i internetowe Cię zawiodły i nie wiesz już, gdzie szukać? W takim razie zobacz, gdzie możesz zamieszczać oraz sprawdzać ogłoszenia rolnicze w internecie.

Ogłoszenia rolnicze – co kupisz w internecie?

Na początku warto wiedzieć, co możesz kupić lub sprzedać w internecie. Największą popularnością cieszą się maszyny rolnicze, takie jak ciągniki, kombajny lub maszyny uprawowe, czy zielonkowe. Znajdziesz również do nich części zamienne oraz opony. Oprócz tego istnieje możliwość zakupu sprzętu wykorzystywanego w sadownictwie i w ogrodnictwie.

Ponadto możesz przejrzeć oferty zwierząt hodowlanych – bydła mięsnego i mlecznego, owiec, królików, czy trzody chlewnej. Dzięki ogłoszeniom rolniczym bez problemu zakupisz także dla nich karmę i paszę.

Szukasz rzadkich odmian roślin i kwiatów? Chcesz kupić środki ochrony roślin lub nawozy w atrakcyjnej cenie? To również możesz zamówić w internecie. Tak samo jak maszyny i akcesoria wykorzystywane w leśnictwie i w pszczelarstwie.

A gdy już wiesz, co znajdziesz w ogłoszeniach rolniczych, zobacz, gdzie ich szukać.

 

Sprzedajemy.pl

Korzystasz z portalu ogłoszeniowego Sprzedajemy.pl? A wiesz, że od niedawna pojawił się tam dział Rolnictwo https://sprzedajemy.pl/rolnictwo, w którym już teraz zamieszczonych jest wiele ofert?

Tak jak w przypadku ofert z innych kategorii, ogłoszenia rolnicze można przeglądać według wybranej lokalizacji – jest to szczególnie ważne w przypadku dużych maszyn rolniczych, gdzie najczęściej istnieje wyłącznie możliwość odbioru osobistego (przeciętny użytkownik nie wie, jak transportować towar wielkogabarytowy i nie opłaca mu się organizacja tego). Dużą zaletą serwisu jest też to, że ogłoszenia można oglądać nie tylko w ramach województwa, ale i konkretnego miasta.

A może chcesz coś sprzedać? W takim razie musisz wiedzieć, że na Sprzedajemy.pl wystawianie ogłoszeń jest całkowicie darmowe. A jeśli chcesz, żeby Twoja oferta trafiła do szerokiego grona potencjalnych kupców, wybierz opcję wyróżnienia. Co prawda jest to dodatkowo płatne, ale będziesz mieć pewność, że każdy kto przegląda ogłoszenia w danej kategorii, zobaczy sprzedawany przez Ciebie produkt.

 

Olx.pl

Na Olx.pl (niektórzy ten portal nadal lepiej kojarzą jako Tablica.pl) również znajdziesz dział Rolnictwo. Choć jest tam zamieszczanych więcej ogłoszeń, niż na portalu Sprzedajemy.pl, to z drugiej strony jest też o wiele mniej kategorii i podkategorii, przez co poszukiwania mogą okazać się trudniejsze.

Za to tak samo, jak w poprzednim przypadku, na Olx.pl istnieje możliwość przeglądania ogłoszeń dotyczących konkretnej lokalizacji. Jednak, gdy chcesz coś sprzedać na tym portalu, musisz posiadać zarejestrowane konto – na Sprzedajemy.pl istnieje możliwość dodawania ogłoszeń bez konieczności rejestracji. Oferty można też dodawać w formie bezpłatnej lub płatnej.

 

Gospodarz.pl

Gospodarz.pl to rozbudowany portal rolniczy, na którym można szukać lub wystawiać swoje ogłoszenia. Jego największą zaletą jest to, że można znaleźć na nim wiele ciekawych, przydatnych w codziennej pracy informacji.

A wady? Choć kategorii i podkategorii w dziale ogłoszeń jest wiele, co pozwala na szybki wybór dokładnie tego, co się chce, to już samych ofert jest mało – nieporównywalnie mniej, niż na Sprzedajmy.pl, czy na Olx.pl.

Plusem jest natomiast to, że wystawianie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne i że można przeglądać je według wybranej lokalizacji.

Jak widać, zarówno uniwersalne portale ogłoszeniowe, jak i branżowe serwisy oferują możliwość wystawiania ofert prywatnych sprzedających oraz handel na dogodnych warunkach. Dlatego też warto szukać ogłoszeń rolniczych w internecie, dzięki którym można zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale także i czas.

zgłoś naruszenie

Komentarze (0)

Dodaj komentarz