facebook

Wkrótce wystawa rolnicza Ferma w Łodzi

16/01/2016
0 komentarzy

Targi Ferma – największe specjalistyczne targi dla fachowców produkcji zwierzęcej w Polsce

W dniach 19 - 21 lutego 2016 w Halach EXPO ŁÓDŹ/MOSiR w Łodzi, Organizator, DLG AgroFood przewiduje ponad 25 000 hodowców bydła, świń i drobiu z całej Polski.

Ponad 200 wystawców z kraju i zagranicy zaprezentuje wszystko, co niezbędne w chowie i hodowli począwszy od genetyki poprzez pasze i systemy ich zadawania, leki i preparaty weterynaryjne, roboty udojowe, wyposażenie, budynki inwentarskie, maszyny do zbioru i konserwacji pasz, a także ciągniki.

Konferencja naukowo-techniczna, gdzie wygłoszonych zostanie ponad 50 referatów moderowanych przez wybitnych naukowców i praktyków to stały magnes dla rolników. W jej ramach odbędą się debaty, między innymi na temat tego jak zarządzać produkcją mleka na wciąż chwiejnym rynku (z udziałem gości zagranicznych z European Dairy Farmers), tucz kontraktowy – czy pomoże w odbudowie produkcji świń w Polsce, polska wołowina – perspektywy rozwoju, jak i uświetniona obecnością Ministra Rolnictwa dyskusja o nowej WPR. Gośćmi na nich będą rolnicy z Niemiec, którzy przedstawią rozwiązania ze swoich gospodarstw. Każdego dnia odbędą się konkursy, gdzie wygrać będzie można m.in. laptopy.

Spróbować będzie można polskich serów oraz wędlin na specjalnie w tym celu przygotowanych stoiskach degustacyjnych. 

(pl)

materiały organizatora

Powiązane artykuły

zgłoś naruszenie

Komentarze (0)

Dodaj komentarz