facebook

AGROTECH 2016 to wiele premier i nowośći!

09/03/2016
0 komentarzy

Czy w 2016 roku padnie kolejny rekord? Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH są jedną z dwóch najchętniej odwiedzanych imprez targowych w Polsce. W 2015 roku stoiska 700 wystawców z Polski, Niemiec, Danii, Włoch, Słowenii, Ukrainy, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Austrii, Irlandii, Finlandii i Czech zobaczyło ponad 60 tysięcy osób.

Nic dziwnego. Te targi to po prostu dobra marka i chcąc być na bieżąco trzeba przyjechać do Kielc. Obserwując rozwój rolnictwa, nie da się nie zauważyć, że rolnicy coraz chętniej otwierają się na nowe trendy. Światowe rolnictwo, to nie tylko traktory, ale także koparki, ładowarki, które usprawniają pracę.  Z pewnością można stwierdzić, że polska wieś rozrasta się na naszych oczach. Stąd także coraz większe zainteresowanie targami AGROTECH. Rolnicy mogą tu kompleksowo wyposażyć swoje gospodarstwa w najnowocześniejszy sprzęt, który nie tylko zwiększy wydajność pracy, ale także ma coraz niższe koszty eksploatacji. 

Wystawie AGROTECH towarzyszy wiele ważnych ogólnopolskich wydarzeń. Wśród nich między innymi wręczenie Pucharu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi czy prestiżowej statuetki Maszyna Rolnicza Roku. W czasie targów działają specjalne punkty konsultacyjne dla rolników. Na wszystkie pytania odpowiadają specjaliści Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Agencji Rynku Rolnego, Agencji Nieruchomości Rolnych, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 

W tym samym czasie odbywają się Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Na wystawie prezentowane są nie tylko narzędzia i maszyny wykorzystywane w transporcie i obróbce drewna, ale i środki ochrony lasu przed szkodnikami oraz zaawansowane systemy informatyczne.

źródło: materiały prasowe AGROTECH Kielce

Powiązane artykuły

zgłoś naruszenie

Komentarze (0)

Dodaj komentarz