facebook

POLAGRA-PREMIERY – NOWOŚCI na wyciągniecie ręki

13/01/2016
0 komentarzy

Największe halowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY zbliżają się szybkimi krokami. Już w przyszłym tygodniu (21-24.01.2016r.) odbędzie się prezentacja kilkuset NOWOŚCI na polskim rynku.

– Wiemy, które z nowości zaprezentowanych na targach AGRITECHNIKA zostaną pokazane polskiej publiczności podczas szóstej edycji Targów POLAGRA-PREMIERY – tłumaczy Jakub Patelka, dyrektor projektu. – Mogliśmy się im przyjrzeć podczas wizyty w Hanowerze. Innowacyjne rozwiązania z branży rolniczej prezentują się naprawdę imponująco. Czujemy się zaszczyceni, że na ternie Międzynarodowych Targów Poznańskich swoją pierwszą odsłonę będą mieć najnowsze osiągnięcia inżynierskie będące jednocześnie barometrem wskazującym nowe kierunki zainteresowań w branży rolniczej – dodaje.

Targi POLAGRA-PREMIERY cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród zwiedzających. To zatem doskonała okazja do tego, by pochwalić się topowymi produktami. Wśród nich znajdą się m.in.:


- traktory ZETOR by Pininfarina wskazujące nowy kierunek stylistyczny, który z biegiem czasu obejmie wszystkie serie i produkty marki ZETOR
- prasa belująca Z587 – łańcuchowa firmy Metal-Fach
- ciągniki z nowej serii VALTRA SERII N
- prasa Pöttinger
- seria ciągników Fendt 1000 Vario i wiele innych.

 

Powiązane artykuły

zgłoś naruszenie

Komentarze (0)

Dodaj komentarz