facebook

Nowości od Kuboty

19/12/2015
0 komentarzy

Japoński producent maszyn rolniczych, firma Kubota, podczas tegorocznych targów Agritechnica w Hanowerze zaprezentował, pełną gamę ciągników rolniczych. Firma zaprezentowała modele ciągników dla każdego typu gospodarstwa, od tych najmniejszych, sadowniczych, po te największe.

 

Kilka lat temu Kubota nabyła kilka firmę Kverneland co zaowocowało ofertą poszerzoną o maszyny uprawowe, uprawowo-siewne i opryskiwacze. 

 

Cele KFM Kubota Farm Machinery 

Kubota (Kubota Farm Machinery) podaje w opisie swojej działalności, że dąży do bycia producentem pełnej gamy maszyn rolniczych w Europie, Stanach Zjednoczonych i innych miejscach świata.

Przykładem tego, że to nie tylko plany jest to, że Ciągnik serii M7001 wygrał plebiscyt na Maszynę Roku 2015 podczas targów SIMA w Paryżu. Japoński producent ciągników dąży do bycia światowym potentatem branży rolniczej poprzez produkcję pełnej gamy ciągników w północnej Francji.

 

Najbliższa przyszłość

Seria M7001 jest coraz bardziej popularna i – jak podaje producent – zamówienia przekraczają założenia szacunkowej produkcji podczas pierwszego roku. W planach jest wyprodukowanie 3000 ciągników do 2017 r. , wypuszczając serię M7001 w rynek europejski, Amerykę Południową, a następnie do Australii i Japonii. Kubota ma zamiar stać się światowym potentatem w produkcji ciągników I maszyn rolniczych a lata 2016-2016 w założeniach mają mocno zbliżyć koncern do tego celu.

 

(pp)

fot. Agrobrand

Powiązane artykuły

zgłoś naruszenie

Komentarze (0)

Dodaj komentarz