facebook

Sztuczna mgła dla rolnika oraz marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych Ameryki (US NAVY).

12/01/2016
0 komentarzy

Te same technologie coraz częściej trafiają zarówno na pole bojowe jak i na pole rolnika. Sztuczna mgła może okazać się przydatna do rozpylania środków ochrony roślin ale po takie rozwiązanie chętnie sięgają armie świata, również te największe.

Podczas tegorocznej wystawy Polagra-Premiery jedną z prezentowanych nowości będzie jedyny na świecie zamgławiacz dopuszczony do użytkowania podczas misji bojowych US NAVY.

Jak podaje producent VectorFog ULV, flagowy Zamgławiacz C150+ jest idealny do wewnątrz, jak i zastosowań zewnętrznych. Dzięki dużemu zbiornikowi 5 litrów, Zamgławiacz ten może pokryć dużą powierzchnię bez konieczności ponownego napełniania. Dzięki pełnej regulacji wielkości kropelek pomiędzy 5-50 mikronów, Zamgławiacz moze być używany m.in do nanoszenia probiotyków, dezynfekcji, środów owadobójczych w wielu miejscach. Potężny silnik o mocy 1250W wykonany z aluminium wyklucza możliwość korozji oraz zawór zwrotny wykonany z teflonu, C150+ daje wiele lat trwałości i niezawodności. Urządzenie posiada silnik Samsung Electronics.

Jesteśmy przekonani, że najbliższe lata zaowocują w technologie wykorzystywane zarówno w rolnictwie jak i np. w wojsku, medycynie czy też kosmosie.

(pl)
Orpawcowanie przy wykorzystaniu materiały VectorFog ULV.
fot. firmowe VectorFog ULV.

Powiązane artykuły

zgłoś naruszenie

Komentarze (0)

Dodaj komentarz